31. 05. 2017

44 noviniek na 4 poschodiach. Náhoda? Nemyslíme!

Na jarnom Urban Markete bude naozaj z čoho vyberať. Nájdete tu hneď 44 noviniek na 4 poschodiach. Náhoda? Nemyslíme!

Jarný Urban Market tentokrát ponúkne na štyroch poschodiach Fakulty architektúry vyše stovku značiek a tvorcov. Okrem stálic vám odprezentujeme hneď 44 noviniek, ktoré sa prídu na Urban Market ukázať po prvýkrát!

Móda
Po pauze sa opäť odprezentujú slovenské značky WE ARE NOT SISTERS a Buffet Clothing, ako aj bratislavský concept store Slowatch. Nájdete ich pekne pokope, v jednom veľkom showroome!

Veľmi sme zvedaví na začínajúcu značku créeme, ktorá v marci vyhrala cenu S Brand pre najlepšiu udržateľnú značku na Sustainable Fashion Days v Prahe. Créeme sa zameriava na organickú dámsku spodnú bielizeň v telových farbách. Tešíme sa tiež na JJ jaroslavu jindrákovú z Čiech, ktorá vytvára kolekcie s vlastnými dizajnmi látok. Kombinuje v nich surovosť materiálu s maľbou.

Muži
Určite potešíme mužov, ktorí si tento raz budú mať naozaj z čoho vyberať. Štýl každého chlapáka podtrhnú ručne robené, kožené brašne a doplnky od EGGO. Doplniť ich môžete rovnako koženými topánkami od NAVA, ktoré svoje modely pomenuvávajú podľa kmeňov obývajúcich južnú Afriku. Zaujali vás Swazi, Pondo, Phuti, Tswana alebo Tsonga? Ďalšou novinkou je concept store KIN OF SKIN, ktorý je zameraný najmä na pánsky denim, ale aj ďalšie produktové línie.

Deti
Kopec noviniek nájdete v sekcii detských značiek. Stávajúce aj budúce maminy si budú môcť zaobstarať napríklad šatku na bábätko od Sestrice. Naučia vás aj to, ako správne šatku uviazať a používať. Pekné vecičky pre veľkých aj malých nájdete u BESS. Tešte sa na kombinácie farieb a pohodlných strihov od malej, rodinnej firmičky.

Dizajn
Ako vždy sa na Urban Markete nájde aj niečo do domácnosti. Určite sa mrknite na Umelohmotné, značka ponúka riad a domáce potreby z recyklovaných plastov. Môžete im tiež priniesť plasty na budúcu výrobu! Ak máte radšej tradičné materiály, učarí vám Vařím v ateliéru, maluju v kuchyni. Ide o značku českého vintage porcelánu dekorovaného krásnymi ilustráciami.

Šperky
V sekcii šperkov nájdete všetky možné techniky výroby, od 3D tlače až po tradičné postupy a prírodné materiály. Napríklad značka ISIS používa pri výrobe svojich šperkov kryštály v ich prírodnej forme. Hravé brošne vyrábané technológiou 3D tlače ponúkne zase Šupolka a opäť sa môžete tešiť aj na METAFORMI. Prinesú novinku, šperky zo zeleného mramoru.

Kozmetika
O všetky brady, ruky, pleť aj labky sa postará kozmetická sekcia. SOAP. okrem prírodných mydiel a unisex kolínskych v krásnom dizajnovom prevedení prinesie aj tašky a iné doplnky. MARK face and body scrub sa dostaví tiež, a to hneď s dvomi novinkami – balzamy na pery a kávové pleťové masky využijú dámy aj páni.

Domáci miláčikovia
Naprázdno neobídu ani štvornohí miláčikovia. Hound vám ponúkne úžasné dizajnové vôdzky pre psíkov, upozorňujeme najmä na tie z farbených povrázkov! Krk každého chlpáča ozdobia mašle od Funky Dog a chutné dobroty do bruška ponúkne SUŠIENKOVO.

Oddych a zábava
Novinkou budej interaktívna miestnosť, ktorá vám pomasíruje všetky zmysly. A to aj doslovne, oddych pri masáži vám tu totiž poskytnú Poctivé Masáže. Chuťové poháriky zase pošteklia džemy a omáčky od Gentle Jam, v ktorých nájdete okrem ovocia aj alkohol. Radšej to s nimi neprežeňte, aby ste nemali problém s rovnováhou. Tú si budete môcť otestovať na balančnej doske Balanceboard, na ktorej nájdete slovenské dizajny. Je to skvelá pomôcka na cvičenie, zábavné temabuildingy, ale aj tréning pre iné športy, v ktorých využívate rovnováhu. Príjemne sa zrelaxujete s omaľovánkami Coloreo a zoznámime vás tiež s interaktívnou mapou TravelMap.

Zabaviť sa budete môcť aj na jednom z balkónov, kde okrem fakultnej kaviarne nájdete aj Penfriends – vyrobiť si tu budete môcť krásne pohľadnice pre svojich blízkych a rovno ich aj odoslať.

Kompletný zoznam nájdete na našom webe v sekcii Predajcovia 2017 (Spring Edition) alebo stihnete na tomto linku.