31. 07. 2019

Ako na virálny content?

Memečka, virálne videá či posty sa dnes šíria internetom závratnou rýchlosťou. Denne si posielame správy, vtipné videá, či sa označujeme pod vtipnými postami. Presne o tom, ako vytvoriť virálny content si povieme v tejto diskusii!


Ako na virálny content?
Hostia: Marek Šándor (EMEFKA) | Matej Zrebný a Lukáš Frlajs | Kamil Aujesky
Moderuje: Simona Ondrušková
Organizuje: Startitup
Deň | Čas: Piatok (9.8.) | 16:30
Miesto: Rádio_FM Urban Market Hangárna Grape Festivale


Marek Šándor
Spoluzakladateľ Startitup Group, pod ktorú patria portály ako Emefka, Odzadu, Startitup, Interez, Sketcher a ďalšie. Ešte pred založením portálu Startitup.sk pracoval v USA na svojom tech startupe droppie. V súčasnosti pôsobí aj ako predseda predstavenstva PUNK VENTURES, ktorej úlohou je investovanie do slovenských a českých digitálnych projektov.  

Matej Zrebný a Lukáš Frlajs
Táto dvojica youtuberov/videomakerov sa venuje tvorbe virálnych a zábavných videí, ktoré sledujú státisíce Slovákov na youtube ale aj instagrame. 

Kamil Aujesky
Zakladateľ digitálnej agentúry samsiDigital, ktorý sa už roky špecializuje na digitálny marketing. Taktiež je organizátorom známeho eventu Digitálny štvrtok. Startitup je biznisovo-technologický portál, ktorý prináša čitateľom najnovšie informácie zo sveta inovácii, biznisu, technológii a startupov. 


Startitup je biznisovo-technologický portál, ktorý prináša čitateľom najnovšie informácie zo sveta inovácii, biznisu, technológii a startupov.