07. 12. 2017

Ako sa dostať na Urban Market?

Mlynica sa nachádza na Turbínovej ulici 1 v priemyselnom areáli Prespor. Ohraničujú ju z jednej a z druhej strany ulice Vajnorská a Rožňavská, z druhej menovanej je tiež prístup do areálu. Ako orientačný bod vám môže poslúžiť aj Národné Bowlingové Centrum, ktoré sa tu nachádza len kúsok od Mlynice.

Výhodou Mlynice je možnosť parkovania priamo v areáli, dostanete sa sem s MHD aj taxi a z centra vám cesta nepotrvá viac, než pár minút.

GPS: 48°10’28.0″N 17°09’16.1″E

MHD spojenie: MHD – zástavka Slovinská (5 min),
Linky 204, 205, 63, 53, 96, N61

Pred vstupom do areálu je zastávka na oboch stranách hlavnej cesty. Na zastávkach Slovinská stoja autobusy 53 a 63, taktiež trolejbusy 204 a 205. Vzdialenosť zastávky od Mlynice je zhruba 500m.

Mlynica sa nachádza v areáli Prespor, pri hlavnej bráne je potrebné odbočiť doľava a pokračovať ďalej asi 150m (na opačnú stranu areálu).

Zo zastávky bude možnosť nastúpiť na Urban Market Shuttle Bus (našu malú kyvadlovku), ktorá vás odvezie priamo k budove.

Taxi: Odvez sa na Urban Market s Taxify!
Urban Market sa uskutoční už tento víkend a my máme pre vás jednu príjemnú správu. Ak sa rozhodnete odviezť sa na Urban Market s aplikáciou Taxify, môžete využiť špeciálny kód, vďaka ktorému získate 5 € zľavu na prvú jazdu! Stačí v aplikácii zadať kód URBANMARKET ešte pred objednaním odvozu. Kód je možné využiť kedykoľvek medzi 8. a 10. decembrom.

Taxify pre iOS stiahnete TU.
Taxify pre Android stiahnete TU.

Parkovanie:
Pokiaľ sa rozhodnete prísť na Urban Market vlastným autom, množstvo parkovacím miest nájdete priamo v areáli.

V okolí:
Doprava autom: Diaľničný obchvat (8 min), Letisko Bratislava (10 min)
Banky, úrady: Klientské centrum (5 min), Slovenká pošta (5 min), SLSP (5 min), VUB (8 min)
Nákupy: Fresh Market (5 min), Yeme (5 min), Polus City Center (8 min), OC Centrál (8 min)
Šport, relax: Národné bowlingové centrum (2 min), CrossFit Proton (1 min), Plaváreň Pasienky (5 min), Hant Arena (5min), Národné tenisové centrum (8 min)

Dávame do pozronosti aj variantu “toxic-tour”: Vystúpite na zastávke Odborárska (električka 4, autobusy 51, 58, 196, N53) a potom sa vydáte smerom k Teplárni na Turbínovej a tam na pravo nájdete  takú  uličku, ktorou sa dostanete rovno k Mlynici. (zdroj: M_P_BA, Ivor Švihran)