17. 12. 2017

Atmosféra bola úžasná a nám nezostáva nič iné, ako vám opäť poďakovať a zaželať pekné sviatky!

Vianoce sú už za dverami a veríme, že aj vy alebo vaši blízky si nájdete pod stromčekom niečo pekné zo zimného Urban Marketu. 8. až 10. decembra sme sa opäť stretli a bol to naozaj čarovný víkend!

Mlynica, miesto, ktoré otvorilo náruč Urban Marketu, aby sme my mohli otvoriť tú našu vám. Naozaj ste nás veľmi milo prekvapili a veľmi si vážime, že ste merali cestu aby ste podporili lokálne značky a projekty. Určite bola jedným z dôvodov aj zvedavosť. Sme radi, že sa naši návštevníci zaujímajú aj o architektúru a netradičné priestory, v ktorých sa Urban Markety konajú. Ceníme si, že nám veríte a preto sa snažíme každý Urban Market urobiť iný.

Atmosféra bola úžasná a nám nezostáva nič iné, ako vám opäť poďakovať a zaželať pekné sviatky! Ďakujeme našim verným návštevníkom, ktorí podporili kus lokálneho dizajnu, vystavovateľom, ktorí nám ponúkajú stále kvalitné, pekné a poctivé výrobky, ako aj partnerom, vďaka ktorým môžeme napredovať. Ďakujeme!

Teraz už však prichádza čas pokoja a veríme, že si ho užijete aj za spoločnosti nášho tohtoročného Urban Market časopisu. Kto si nestihol vziať svoju kópiu priamo na markete, čítať môžete aj online tu: ČASOPIS.

O fotodokumentáciu, ktorú nájdete aj na našom Facebooku ako aj u nás v Galérii, sa nám už tradične postarali WELIN, Daniela Benková a Michal Babinčák (Color / B&W).

Ešte raz ďakujeme a majte krásne sviatky, vidíme sa opäť v novom roku 2018.


Organizuje: Čerstvé Ovocie
S finančnou podporou: Nadácia ZSE, Ars Bratislavensis
Partneri: Bratislava – Nové Mesto, Mlynica, Curaprox Slovensko, Kingswood, Excelent, Jameson Irish Whiskey, Taxify, MERCHYOU, České centrum v Bratislave
Mediálni partneri: SME, Bigmedia.sk, BKIS – Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, Bratislava – Hlavné mesto SR, Radio_FM, REFRESHER, CITYLIFE.SK, Sketcher.sk, Startitup.sk, in.ba, Hudba.sk, Zoznam.sk
Ďakujeme: CLUBOVKA, ajlavmjuzik, go2stage, Demovnica_FM, gutgut, Čierne diery
Predpredaj: PREDPREDAJ.SK

Vizuál: Michaela Chmeličková
Tlač: DIW print & Grifis print

Podujatie sa koná pod záštitou Mgr. Rudolfa Kusého, starostu bratislavskej mestskej časti Nové Mesto.