28. 11. 2014

Basa Stevulova + Adam Marcciani

Ona – Volá sa Barbora Števulová, mama ju volá Baša a všetci ostatní Števo, ešte chvíľu má 26 rokov, býva v Bratislave a 8 rokov profesionálne snowboardovala. On – Adam Marcciani aka Oný, civilne Adam Marčan pochádza z Rajeckých Teplíc, vyštudoval Grafický dizajn na UAT v Bratislave a po škole sa venoval rybolovu vo Vojke nad Dunajom.

Toľko životopis a späť k hudbe. Nebude reč o snowboardingu a o jednej z najlepších slovenských snowboardistiek a surferiek, ale o tom ako sa Basa (teda Baša) dostala ako slepé kura k zrnu k hrávaniu v kluboch. Aj keď to nebol úplne jej výmysel, teda vôbec, tak ju to predsalen baví a ľudí určite tiež. Nič nie je nemožné alebo skôr všetko je možné a tak sa Baša prvý krát stavia za DJ desk aby na akcii Everything Is Possible zahrala svoj DJ set spolu s Oným, teda Adamom Marccianim.

Ani teraz nebude reč o reklame a Adamovom pôsobení v rôznych prestížnych agentúrach. DJ Oný alias Adam Marcciani je rezident Nu Spiritu, ktorý sa zameriava na francúzske electro a indie remixy. Raz mesačne robí z obyčajných ľudí DJov na akcii Everything Is Possible, kde sa objavila aj Baša, Kamil Aujeský alebo aj šéf klubu Dole Kubo Jurkovič. Spoločne obohatia hudobným výberom sobotné nakupovanie počas Urban Marketu v Starej tržnici.