12. 09. 2015

Ďakujem vám, ďakujeme Grape Festival

Je to už šiesty rok, čo sme spoločne s Grape Festivalom priniesli na letisko v Piešťanoch riadny kus kvalitnej módy, dizajnu, kreatívnych a nápaditých produktov a výrobkov.

Za tie roky sme vyskúšali viacero možností, ako môže náš festivalový market vyzerať. Malý stan, párty stánky, konštrukcie a keď to všetko odvial vietor, bolo na čase prísť s niečim novým. Snáď sa nám to teda podarilo. A nešlo len o priestor či konštrukciu pre predajcov. Išlo hlavne aj o náplň, sprievodný program a vytvorenie zóny s atmosférou typickou pre Urban Market. Naša skromná obývačka hostila rôznych talentovaných, kreatívnych a inšpiratívnych hostí, s ktorými sme sa rozprávali o zaujímavých témach. Workshopovalo sa veselo, oddychovalo bezstarostne a do toho všetkého výber príjemnej hudby od mladých „muzikofilov“. Celá naša zóna dýchala kreatívnou a čarovne-pohodovou atmosférou. Pekný ľudia na peknom festivale s kopou zaujímavého programu. To je čaro Grape Festivalu.

Ďakujeme všetkým čo do našej zóny zavítali, ďakujeme tým čo nás počúvali a ďakujeme aj tým čo nakupovali a tak podporili svojich obľúbených predajcov, dizajnérov, návrhárov, umelcov a kreatívnych jednotlivcov. Ďakujeme aj našim hosťom diskusií, vedúcim workshopov, dj-om a naším obľúbeným predajcom, dizajnérom, návrhárom, umelcom a iným kreatívnym jednotlivcom čo si s nami „zagrejpovali“. Samozrejme najväčšie „díky“ patrí Festivalu Grape, ktorému prajme len tú najúspešnejšiu budúcnosť, stále tak veľa príjemných ľudí a neopakovateľnú atmosféru. Veľa šťastia všetkým a Urban Market posiela do sveta všetkým vám jedno veľké ĎAKUJEME.

Ak ste neboli nevadí, snáď nabudúce sa vidíme. A tu už video z letného Urban Marketu, nie len pre tých čo neboli ale pre tých čo si radi zaspomínajú. O video sa postaral Miro „Cibi“ Gerbel a vybral doň hudbu od Selah Sue – On the Run.

Fotoreport od Michala Babinčáka nájdete aj u nás v galérii ale aj v našom albume na Facebooku. Tešíme sa a vidíme sa opäť o rok.