17. 12. 2019

Ďakujeme za sladkých 10 rokov spolu

Desiaty ročník Urban Marketu je za nami! Ďakujeme všetkým, ktorí ho oslávili s nami, či už na jar na Fakulte architektúry STU, v lete na festivale Grape alebo na vianočnej edícii na gymnáziu Gamča. Prajeme vám všetkým krásne sviatky a tešíme sa na vás opäť v roku 2020, kedy započneme našu druhú desaťročnicu!

Vyvrcholenie desiateho ročníka Urban Marketu sa uskutočnilo 6. – 8. decembra na gymnáziu Gamča na Grösslingovej 18 v Bratislave. Krásne priestory gymnázia sme “obývali” po druhýkrát a musíme povedať, že tento priestor má naozaj neopakovateľnú atmosféru. Veríme, že aj vy ste sa cítili príjemne a užili ste si nielen nákupy, ale aj sprievodný program a objavovanie zákutí tejto jedinečnej budovy.

Naše veľké ďakujem patrí aj vedeniu školy, pani riaditeľke, zamestnancom aj študentom školy, ktorí prispeli rukou dielu. Bratislavskému samosprávnemu kraju, ktorý nám umožnili Urban Market už po druhýkrát na Gamči organizovať. Rovnako ďakujeme aj všetkým zapojeným brigádnikom, dodávateľom, partnerom podujatia, ale aj samotným predajcom a účinkujúcim v programe – veď najmä o nich to predsa je. V neposlednom rade ĎAKUJEME vám, našim návštevníkom! Tešíme sa na nové výzvy, ktoré nám prinesie rok 2020.

Fotografie z udalosti od Welin, Michala Babinčáka, Danky Benkovej a Stanky Markovičovej nájdete na galériách na Facebooku a na našom webe. Ak sa vám na markete neušiel výtlačok nášho magazínu, čítať môžete aj ONLINE.


Organizuje: Čerstvé Ovocie
Z verejných zdrojov finančne podporil: Fond na podporu umenia
S finančnou podporou: Bratislava hlavné mesto SR z grantovej schémy na podporu kultúry Ars Bratislavensis
Partneri podujatia: Bratislavský samosprávny kraj, Gamča – Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, Bratislavská mestská časť Staré MestoJameson Irish WhiskeyFedrigoni Slovensko
Mediálni partneri: Radio_FMCITYLIFE.SKin.baBigmedia.skDenník N.týždeňBratislavské novinyREFRESHER

Nad formátom Urban Market v roku 2019 prebral záštitu primátor hlavného mesta SR Bratislava Matúš Vallo. Nad podujatím Urban Market 2019 (Winter Edition) prebrali záštitu predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba a starostka mestskej časti Bratislava – Staré Mesto Zuzana Aufrichtová.