04. 09. 2017

Festival GRAPE rastie rok čo rok a my s ním. Ďakujeme.

Ahojte, sme radi, že ste prišli. Ak aj nie ste jedným z tých čo navštívili festival GRAPE, možno sa vídíme o rok. A možno práve tento report vás presvedčí.

Festival GRAPE rastie z roka na rok. Návštevnosťou, hudbou, službami, programom ale aj inými aktivitami na spestrenie pobytu vo festivalovom areáli. GRAPE je iná dovolenka. Niekedy namiesto košatých viet a reportov stačia len hashtagy ako #hudba #ľudia #zábava #atmosféra #kamaráti.

Urban Market bol toho súčasťou a je od jeho vzniku. Skoro každý rok sa mení jeho podoba, no základ ostáva ten istý. Dizajn, móda, kreatívna tvorba, pekné veci pre radosť, workshopy, tvoriví ľudia, diskusie o tom čo robíme a máme radi, lokálne značky a projekty sa opäť stretli v jednej zóne.

Ďakujeme GRAPE Festivalu za priestor a spoluprácu, všetkým zúčastnením tvorcom, dizajnérom, návrhárom, značkám, kreatívcom, DJom, umelcom, partnerom diskusií a workshopov a v neposlednom rade Vám čo ste sa u nás zastavili. Ste proste skvelí!

Fotoreport od Michala Babinčáka nájdete aj u nás v galérii ale aj v našich albumoch na Facebooku. Tešíme sa a vidíme sa snáď opäť o rok.

11. – 12.08.2017 / Grape Festival, Letisko Piešťany 
Oficiálne Grape 2017 Aftermovie