10. 11. 2015

FVLCRVM

FVLCRVM (čítaj ˈfʊlkrəm) je DJský a producentský projekt Pištu Kraľoviča z kapely NVMERI. Pišta objavil svoju lásku k hudbe už v mladom veku. Najskôr mu učarovali synťáky a produkcia beatov na počítači, následkom čoho vznikla kapela The Uniques. Klubová hudba predstavovala ďalšiu métu a Piśta popri kapele vydal pár remixov a vlastných skladieb ešte pod pseudonymom Que. Spolu s Michaelom Priestom založil parties a klubové noci Hochspanunng! a Chunk-Foo, aby neskôr odišiel aj s kapelou hľadať šťastie do Berlína.

Po návrate zo zahraničia sa The Uniques premenovali na NVMERI, Que vystriedal FVLCRVM a pre Pištu začala nová etapa v hudobníckom živote. EP Notch pozoruhodne rozvírilo vody miestnej elektronickej scény. FVLCRVM získal cenu Objav roka RadioHead Awards, zúčastnil sa Red Bull Music Academy Bass Campu v Bratislave aj v Paríži a má na konte víťazný remix pre nórsku popovú speváčku Samsaya.

Urban Market Friday Night: IM Cyber (CZ), Kevi Anavi, [slu:t], FVLCVRM, Stratasoul, margita a besná, Mitewort, Paradiso Rhythm, Jetluck
11.12.2015 od 20:00 / Nu Spirit Club, Pasáž Luxor, Štúrova 3, 811 02 Bratislava – Staré Mesto

Facebook / Soundcloud