25. 08. 2018

GRAPE rastie do krásy a Urban Market s ním aj vďaka vám.

Ahojte! Sme radi, že ste sa u nás zastavili a nie len to. Ďakujeme, že ste prišli a niečo pekné si zo sebou odniesli. Či už lokálny dizajn, festivalovú módnu vychytávku, dobrú knižku, či kreatívnu tvorbu našich dizajnérov, značiek a kretívnych projektov. Alebo minimálne dobrý pocit, kus tvorivej nálady, pár zaujimavých poznatkov a postojov z diskusií, prípadne príjemnú zábavu a stretnutia. Ak nie ste jedným z tých čo navštívili festival GRAPE, možno sa vídíme o rok. A možno práve tento videoreport vás presvedčí. Prísť alebo byť súčasťou našej skromnej Urban Market zóny.

Festival GRAPE rastie z roka na rok. Do krásy! Viac vyspelý, viac profesionálny, no stále súčasný, mladý a slobodný. Rastie návštevnosťou, hudbou, vizuálom, službami, programom ale aj inými aktivitami na spestrenie pobytu vo festivalovom areáli. GRAPE je iná dovolenka. Niekedy namiesto košatých viet a reportov stačia len hashtagy ako #hudba #ľudia #zábava #atmosféra #kamaráti #sloboda #krása #móda.

Urban Market bol toho súčasťou a je od jeho vzniku. Už deviatym rokom. Skoro každý rok sa mení jeho podoba, no základ ostáva ten istý. Dizajn, móda, kreatívna tvorba, pekné veci pre radosť, workshopy, tvoriví ľudia, diskusie o tom čo robíme a máme radi, lokálne značky a projekty sa opäť stretli v jednej zóne.

Ďakujeme GRAPE Festivalu za priestor a deväť ročnú spoluprácu. Všetkým zúčastnením tvorcom, dizajnérom, návrhárom, značkám, kreatívcom, DJom, umelcom, partnerom diskusií a workshopov a v neposlednom rade Vám čo ste sa u nás zastavili. Ste proste skvelí!

Fotoreport od Michala Babinčáka nájdete aj u nás v galérii ale aj v našich albumoch na Facebooku. Tešíme sa a vidíme sa snáď opäť o rok.

10. – 11.08.2018 / Grape Festival, Letisko Piešťany