02. 07. 2021

Hľadáme predajcov! Letná edícia Urban Marketu bude na festivalovej pláži.

Prihlás sa a staň sa súčasťou našej dizajnovej zóny na letnom Urban Markete! Po dlhšej odmlke prinášame menšiu “pop up” verziu, ktorá sa uskutoční na bratislavskej mestskej pláži Tyršák od 13. 8. do 15. 8. v rámci tohtoročného špeciálneho vydania Grape Festivalu.

Urban Market je unikátnym podujatím, vďaka ktorému sa široká verejnosť stretáva s umeleckou, dizajnérskou a kreatívnou scénou. Návštevníci tak môžu podporiť lokálnu tvorbu a kúpiť si unikátne výrobky od tvorcov zo Slovenska, ale aj okolitých krajín. Našim zámerom je primárne podpora kvalitného kreatívneho priemyslu a dizajnérskej tvorby. Veríme, že aj kreatívna tvorba a umenie môžu prispieť k vyššej kvalite života. 

Letná edícia Urban Marketu 2021 bude súčasťou špeciálneho vydania Grape Festivalu, ktorý sa toto leto presúva pod Starý most na Tyršovom nábreží v Bratislave. V pôvodnom termíne veľkého Grejpu je pripravená aj mini verzia dvojdňového festivalu. A práve tu Urban Market nesmie chýbať!

Ak to pandemická situácia dovolí, súčasťou Urban Market zóny bude aj stage s rozmanitým sprievodným programom, ktorý bude plný dizajnu a zaujímavých tém. Na podujatí budú zároveň platiť protipandemické opatrenia podľa aktuálne platnej vyhlášky RÚVZ BA.

Registrácia predajcov prebieha do 14. 7. 2021 (vrátane) tu: REGISTRÁCIA

Pozor, počet miest je limitovaný!
Registrácia nie je určená pre gastro predajcov.
Akékoľvek otázky smerujte info@urbanmarket.sk.

Miesto konania: Tyršák – mestská pláž, Tyršovo nábrežie, Bratislava
Dátum konania: 13. 8. – 15. 8. 2021
Event: Urban Market 2021 (Summer Edition) @Grape X Tyršák

Parttneri: Nové Lido | Grape Festival | Tyršák – mestská pláž