16. 10. 2016

Letná edícia za nami a keďže opakovanie je matka múdrosti: „Ďakujeme!“

Grape festival bol tento rok úžasný. Slniečko sa na nás usmievalo celý víkend a taktiež kopec mladých ľudí. Asi opať začneme klišé odstavcom lebo vždy sa na začiatok hodí. Je to už šiesty siedmy rok, čo sme spoločne s Grape Festivalom priniesli na letisko v Piešťanoch riadny kus kvalitnej módy, dizajnu, kreatívnych a nápaditých produktov a výrobkov.

Biely stan plný farieb, módy, dizajnu, kreatívnej atmosféry a pekných ľudí. Výber lokálnych značiek, obchodov, dizajnérov, módnych tvorcov, kreatívnych rúk a ich výrobkov a produktov, to je Urban Market a to je festival Grape. Urban Market je predajná výstava dobrej módy, dizajnu, šperkov a doplnkov. Koná sa dvakrát ročne v Bratislave a raz na letisku v Piešťanoch, počas GRAPE FESTIVALU. Predajnú časť dopĺňa sprievodný program, diskusie, kreatívne workshopy a DJ-ské sety.

Ďakujeme GRAPE Festivalu za priestor, všetkým zúčastnením tvorcom, dizajnérom, návrhárom, značkám, kreatívcom, DJom, umelcom, partnerom diskusií a workshopov a v neposlednom rade Vám čo ste sa u nás zastavili. Ste proste skvelí!

Fotoreport od Michala Babinčáka nájdete aj u nás v galérii ale aj v našich albumoch na Facebooku. Tešíme sa a vidíme sa snáď opäť o rok.

12. – 13.08.2016 / Grape Festival, Letisko Piešťany – www.grapefestival.sk
Oficiálne Grape 2016 Aftermovie

Oficiálne Urban Market 2016 (Summer Edition) Aftermovie:

Video: Matúš Babinec
Cast: Ilúzia Lucia
Hudba: Walter Schnitzelsson – This Night’s Fever – www.wsch.sk
vyrobilo: ČO – Čerstvé Ovociewww.cerstveovocie.sk