07. 08. 2014

Letný Urban Market opäť na Grape Festivale sa už blíži

Už po piaty krát sa spolu stretneme na letisku v Piešťanoch počas festivalu Grape. Čaká nás príjemný predĺžený víkend, plný naozaj dobrej hudby a jedla. Nezabúdame ani na stretnutia s našimi priateľmi či náhodné stretnutia, ktoré nám občas spravia motýle v bruchu.
Čo nás tento rok čaká a čo sme pripravili pre návštevníkov my z Čerstvého Ovocia, n.o.?

Urban Market tu bol už počas prvého festivalu a po rokoch organizovania, skúšania, tvorenia a učenia sa, ho prinášame znovu.
Tento rok sa stretneme v stane, kde odprezentujeme tvorbu umelcov zo Slovenska a Čiech. Tradičnou súčasťou kreatívnej zóny bude samozrejme market – trh, kde si návštevníci prídu na svoje. Nezabudli sme ani na dress-code a veríme, že doplnky práve k nemu, ak nie celý outfit zoženiete aj u nás.
Kto však cez deň zablúdi k nám bude mať možnosť zúčastniť sa našich workshopov, ktoré pripravujú umelci z kreatívneho stanu. Tento rok sa bude pracovať najmä s kožou, nákovou, tepelnou pištoľou, farbičkami a štetcami. Šikovné a menej šikovné ruky by sa mali určite zastaviť pretože si budete môcť vytvoriť púzdierka alebo peňaženky, kvetové čelenky, náhrdelníky alebo náramky. K tomu sme pribalili aj live art show, kde bude prebiehať bodpainting s motívmi festivalu, takže zabudnite na leopardie vzory a motýliky na tvár.
V predajnej časti sme mysleli hlavne na slečny, ženy ale aj pánov a mladých mužov. Veríme, že produkty, ktoré v sebe skrývajú ekologického ducha a krásny dizajn v podobe drevených výrobkov oslovia viacerých návštevníkov. Mysleli sme aj na parádnice, ktoré budú chcieť mať počas festivalu na hlave partu alebo jemné kvetové čelenky. Komu bude zima alebo sa oleje farebným nápojom, bude môcť u nás nájsť tričká s unikátnym dizajnom a kvalitným prevedením. Bude toho samozrejme viac, ale najlepšie bude ak sa prídete všetci pozrieť.

Máme radi stretnutia, pretože o tom by náš market mal byť. Stretnutia s nami, priateľmi, kreatívcami, ľuďmi, ktorých ste dlho nevideli alebo práve spoznali. U nás sa môžete naučiť nové techniky alebo sa rozprávať s kreatívcami o ich tvorbe.