25. 05. 2017

Nielen nakupovať, ale aj tvoriť!

Príďte s nami stráviť príjemné chvíle, oddýchnuť si, niečo nové sa naučiť a vlastnoručne vytvoriť! Workshopy sa vám opäť postarajú o produktívnu zábavu. Rovnováha v živote je dôležitá, o čom vás presvedčí balanceboard. Vyskúšajte si, ako na tom ste na druhom poschodí. Fantáziu podporí omaľovávanie s Coloreom, ktoré vám zábavným spôsobom pomôže spoznať rôzne mestá plné úsmevných detailov. Ste skôr fotografický typ? S Instantshopom si budete môcť vytvoriť svoj vlastny´, kreatívny portrét. Šikovné ručičky poteší Marta Juhasz Jewelry. Tiež ste si v detske vyrábali šperky z papiera? Tak si poďte osviežiť spomienky a odísť môžete aj s celým setom!

Udrž balans s Balanceboardom
Balanceboard je určený pre všetky vekové kategórie, ktoré zvládnu udržať svoj balans pod kontrolou. Pre mladých ľudí na zábavu, zamestnancom na rozptýlenie po dlhom sedení alebo športovcom na cielenú športovú prípravu. Je to pomôcka, vďaka ktorej môžete rozhýbať svoje telo, spevniť hlboký stabilizačný systém alebo si len tak zabalansovať nejaký freestyle.

Workshop bude prebiehať počas celého Urban Marketu, bez prihlasovania.

Miesto: 2. poschodie

Omaľovávanie s Coloreom
Veselé kreslené mapy veľkomiest vám otvoria brány do detského sveta plného fantázie a farieb. Určené malým aj veľkým, starším aj mladým, keď ste sami alebo je vás veľa… Všetky mapy pripravujeme s láskou, pretože vieme, že na maličkostiach záleží. Doprajeme si preto nové zážitky, po ktorých nám ostane veľká farebná spomienka. Spoznávajte hravou, interaktívnou formou mestá plné úsmevných detailov.

Workshop bude prebiehať počas celého Urban Marketu, bez prihlasovania.

Miesto: 2. Poschodie

Polaroid portrét s Instant Shopom
Hlavnou náplňou workshopu bude kreatívne spracovanie vlastného Polaroidového portrétu.  Každý z účastníkov workshopu si bude môcť pri fotení vybrať z viacerých fotografických filtrov.Hotové portréty rozlepíme vo vode a následne prenesieme na akvarelový papier alebo sklo. Od tohto momentu sa nekladú účastníkom workshopu v ďalšom postupe žiadne medze. Prenesený portrét môžete domaľovať, dotvoriť kolážou z vystrihnutých kúskov časopisov alebo jednoducho nechať v pôvodnom stave. Všetko je iba vo vašich rukách.

Sobota: 15:00 – 17:00
Nedeľa: 12:00 – 14:00

Miesto: workshop bude prebiehať pri miestnosti č. 117 (1. poschodie)
Maximálny počet ľudí je 8 a nahlasovať sa môžu na email: info@instantshop.sk

Recyklovaný šperk s Juhasz Marta Jewelry
S Martou si zaspomíname na časy, kedy sme z v domácnosti dostupných materiálov vytvárali rôzne ozdoby. Naučíme sa vytvoriť si šperk a kto bude šikovný, domov odíde s celým setom. Recyklácia papiera môže mať aj hravú formu a tentokrát si z neho vytvoríte náhrdelník alebo náramok.Papierové korálky budeme vyrábať pomocou natáčania materiálu na drevené paličku. Viac si už vyskúšate na workshope.

Sobota: 13:00 – 15:00
Nedeľa: 14:00 – 16:00

Miesto: workshop bude prebiehať pri miestnosti č. 117 (1. poschodie)
Maximálny počet účastníkov je 10 a nahlasovať sa môžu na email: juhaszmartajewelry@gmail.com