5005 Leather

5005 Leather – ručne, ale hlavne zo srdca vyrobená kožená galantéria s nadčasovým dizajnom, zo Žitného ostrova.

Pri návrhu a vyhotovení kožených výrobkov nesledujem rýchlo sa meniace trendy, ale nadčasový, minimalistický dizajn, ktorý slúži človeku. Výrobok je prepracovaný do najmenších detailov vďaka tradičným remeselníckym postupom. Je vyhotovený z tých najkvalitnejších surovín. Dozrieva spolu s tebou, pričom ti verne slúži dlhé roky. Každý kus je jedinečný, neopakovateľný. Dôsledkom ručnej výroby a charakteru použitej kože je naraz dokonalý i nedokonalý. Koža – vďaka svojej hebkosti a teplu, ktorá z nej sála – nikdy nevyjde z módy. Nosenie koženej galantérie v dobe jednorazových, zahoditeľných umelohmotných produktov, ti dodá jedinečnosť a vyzdvihne tvoju nezameniteľnú osobnosť.
Popri výrobkoch, ktoré aktuálne nájdete v mojej ponuke, vyhoviem aj individuálnym požiadavkám. Či už máš konkrétnu predstavu, alebo len nejasnú víziu, ako by mal vyzerať tvoj kožený doplnok, ozvy sa mi! Určite sa dohodneme.

Všetky pracovné postupy vykonávam vlastnoručne, preto vyhotovenie a dodanie výrobku potrvá niekoľko hodín, ale môže trvať aj niekoľko dní.

5005 Leather