ABIDELESS

ABIDELESS je streetwearová značka, známa svojím charakteristickým spájaním designov ktoré zachytávajú svetové témy a nadčasové myšlienky s vysokokvalitnou ručne vyrábanou módou zo Slovenska. Táto značka tu je pre ľudí ktorí majú svoj názor, vnímajú čo sa deje okolo nich a hlavne veria že kvalita prekoná kvantitu v akomkoľvek prípade.

TRI ZÁKLADNÉ MYŠLIENKY ABIDELESS:
Prvá, je spájanie veľmi čistého designu s myšlienkami ktoré reagujú na svetové témy, udalosti a bežne ich v móde nevidíte.

Druhá, je práca len s tými najkvalitnejšími materiálmi na mieru vyrobením pre nás v Česku a na Slovensku. Zastrešujeme celý výrobný proces, od designovania strihov so študentmi VŠVU cez výrobu latky až po šitie v našej dielni v Bratislave a tlač na najkvalitnejších strojoch.

Tretia je že nesmie pre každého a to preto že náš cieľ je priniesť ten najlepší produkt pre tých ktorí majú podobný názor a štýl a vážia si nesmiernu energiu za každým produktom ktorí vyrábame. Zároveň všetko čo vyrábame je v limitovanom množstve so svojim poradovým číslom.

ABIDELESS je jednoducho pre pre ľudi ktorí majú svoj názor, vnímaju čo sa deje okolo nich a hlavne veria že kvalita prekoná kvantitu v akomkoľvek prípade. Je to mix ludi od mladych ktory sa snazia cez svoj stýl obliekania prejavit svoj postoj az po ludi ktory su uz unaveny z nosenia iba loga.

www.ABIDELESS.com

kategória: móda