Čarbičková

Čarbičková má 2 základné piliere – Čarbičková design a Čarbičková bijoux. Pod značkou Čarbičková vytvárame šperky z farbičiek, v ktorých máme v mnohých ohľadoch svetové prvenstvo. Tieto šperky vyrábame od roku 2010. Sú vymazlené, unikátne, elegantné a nápadité. Navštívili i český KOH-I-NOOR, kde sa tešili obľube, aj spolupráci, v skutočnosti sa však prezentujeme a sústredíme viac na zahraničnom trhu, kde máme veľký úspech a uznanie. Preto sme sa rozhodli priblížiť túto raritu i českému a slovenskému zákazníkovi.

Druhým stavebným pilierom sú doplnky v boho štýle, ktoré prezentujeme pod značkou Čarbičková bijoux. Ide o kolekcie jednoduchých, ale aj extravagantnejších doplnkov v boho štýle tvorených z peria, kvetin, mušlí, prírodnin. V tomto smere spolupracujeme s viacerými ateliérmi, blogermi, talentovanými fotografmi a štúdiami. Veľmi dobre je naša práca vidieť vo videoklipe Šípy, od českého rapera Paulieho Garanda.

Na Urban Market 2016 (Summer Edition) by sme chceli prezentovať kolekcie: Colored pencils, Sea style, Boho style, Floral accessories.

Vzhľadom k množstvu vystavovaných kolekcií by sme chceli poprosiť o možnosť vystavovania na ploche 6×3 m. Ak táto možnosť nie je v ponuke, uskromníme sa s s menším predajným miestom o rozmere 3×3 m. Vopred ďakujeme a tešíme sa!

Naše šperky sú dominantné a výrazné, naších klientov si predstavujeme ako cieľavedomé osobnosti  so zmyslom pre extravaganciu.

http://www.carbickova.etsy.com