Chriss Pola

„Ahoj, moje meno je KRISTÍNA a som zakladateľkou značky Chriss Pola. Vyrastala som v Bratislave, hlavnom meste Slovenska. Bola som ovplyvnená Československými umelcami a svojim starým otcom, a jeho chápaním sveta a veľkým duchom. Absolútne odlišným od komunistického zmýšľania. Snažím sa uspokojiť neúprosnú zvedavosť a prichádzať s novými myšlienkami. Ako mama a profesionálny módny tvorca, môže byť obťiažne vyzerať a cítiť sa skvele, a zostať v tom. Som za racionálny design. Nie je to o minimalizme, ale o redukcii dielov. Všetko by malo byť odôvodnené účelom. Sústredím sa na organickú bavlnu v kombinácií s vlnou. Pohodlnom, prezieravom a detailnom riešení.

Ponúkam systém obliekania vo svete prebytku. CHRISS POLA sa hladko integruje do stávajúceho ženského šatníku, vdychuje tak nový život do inak ťažko zavedeného outfitu.

Milujem čítanie spätných väzieb od zákazníkov alebo prijímanie e-mailov o tom, čo by sme mali robiť. Takže prosím, kedykoľvek nás oslovte a podeľte sa s nami o svoje myšlienky.“ – Chriss Pola

Pre všetky ženy, milenky, dievčatá, matky a ich deti.

www.chrisspola.com

kategória: móda