Divarush

Divarush ma skutočnú dušu bojovníka, ktorá nesmeruje na jasne určený cieľ.

Divarush nebola vytvorená niekym, bola objavená. Vypočuli sme si jej príbeh. Snažili sme sa pochopiť boj ktorý zvádzala so svojou mysľou. A keď sme uspeli, začali sme z jej života robiť umenie. A toto je len počiatok. Plytkým sa môže zdať plytká, no nemôžeš jej načúvať povrchne, lebo diabol sa skrýva v detailoch. Takže počúvaj.

Žije rýchlo, divoko a nemá miesto ani čas na stereotyp. So všetkými tými bohmi a monštrami je pre ňu každý deň dňom víťazstiev a prehier. Žiadne zákony, len jej vlastné morálne princípy. Spravila si život pre seba. Tam si to všetko prežíva. A cíti, ó a ako veľmi cíti. Je bláznivá, no je viac než len to, je slobodná.

Môžeš ju vidieť sebavedomo pozerať do očí autorít s horiacimi túžbami a úškrnom nad pózou a predsa uvolnenú hrať videohry v tmavom raji darebáka na ojazdenej sedačke so stiahnutými žalúziami. Takto bola vychovaná, nepreleje slzu, stúpa zas a znova, opráši kolená, kým jazvy a výsmech jej vzbudili smiech a zraniteľnosť.

Snažíme sa ju robiť horúcu aj studenú. A pracujeme na tom. Bojujeme za to. Hádame sa na tom. A myslíme to vážne. S dôrazom na detaily ťa chceme zobrať na výlet do jej záhadného sveta. Tam sa môžeš poponáhlať a ukryť so všetkými svojimi tajomstvami.

Nechaj sa zviesť, uniesť a spadni do sveta Divarush!

„Na Urban Markete 2015 (Winter Edition) predstavíme najnovšiu kolekciu Jeseň/Zima 2015. Popri klasickým produktom Divarush, predstavíme aj úplne novinky ako zimnú vetrovku, body, či zimné čiapky. Kolekcia je určená pre všetkých, ktorý majú radi novodobú street módu.“ – Divarush

www.divarush.sk

kategória: móda