Gentlejam

Boh stvoril vodu, človek víno a my Gentlejam. Našou snahou bolo vytvoriť produkt, v ktorom sa odzrkadlí temperament ukrytý v jedinej lyžičke špičkového džemu. Predstavujeme vám Gentlejam, v ktorom si vychutnáte božskú chuť čerstvého ovocia, voňavého korenia a prémiového alkoholu.

Gentlejam produkty sú vhodné ako ku sladkým, tak aj ku slaným pokrmom. Kombinujeme ich ako prílohu k rôznym tvrdým a zrejúcim syrom, k divine, teľacine či kačacine, k bravčovým alebo hovädzím steakom, k sušenej šunke, k mäsovým paštétam (foie gras), či len tak, s lyžičkou, keď dostaneme chuť na niečo výnimočné a príjemne sladké.

Väčšina z nás má problém vybrať originálny darček. Čo tak ale kvalitný džem s alkoholom? Navyše zabalený v nádhernom obale, ktorý už na prvý pohľad vzbudí záujem. Presne na takéto účely bol Gentlejam stvorený. Stačí si vybrať džem alebo omáčku a k tomu prémiovú darčekovú krabičku.

Vhodný je nielen ako darček k narodeninám, ale aj k Valentínovi, svadbe, povýšeniu, alebo len tak, pretože vám na niekom záleží. Vhodný je aj pre firemnú klientelu ako vianočný či novoročný prezent.