HEAVENLY

Malý obchodík, ktorý ukrýva veľké veci. Poďte sa s nami pozrieť do čarovného sveta detí, v ktorom sa vám bude chcieť aspoň na chvíľu snívať. Nájdete u nás výrobky pre detičky, z ktorých každý v sebe nosí dušu a odtlačky ľudských rúk.

Oblečenie, vyrábané v malých sériách zo starostlivo vyberaných prírodných materiálov. Doplnky pre útulnú detskú izbičku, ktoré by ste inde márne hľadali. Autorské hračky, plné milých detailov. To všetko vyrobené ručne a z láskou.

Tento obchod je ostrovom vo svete, presýtenom čínskym gýčom a rýchlokvasenou módou. Rozhodli sme sa robiť veci podľa seba. Ručne, tradične, nekompromisne. Prírodné materiály, čistý štýl, láska k poctivej krajčírine a tradičným remeselným technikám sú vodiacimi niťami tohto konceptu. Inšpiruje nás úcta k remeslu a bohatstvo slovenského ľudového umenia, ktorého punc chceme odtlačiť aj v našich produktoch. Niekde výberom materiálu, inde zasa znovuoživeným vzorom alebo technikou.

Kľúčový je pre nás výber materiálov, umelé vlákna u nás nenájdete. Snažíme sa vyberať priamo od výrobcu tak, aby sme poznali nielen to, kde sa látka utkala, ale aj to, kde a ako bola vypestovaná rastlina, z ktorej pochádza.

Originálna autorská detská móda vychádza z princípov pomalej módy, ktorá nevzniká vo fabrikách a na bežiacich pásoch, ale v rukách človeka, ktorý do nej vkladá svoju zručnosť a dáva si záležať na jej kvalite. To platí rovnako aj pre ostatné výrobky. Ak teda hľadáte originalitu spojenú z kvalitou prevedenia, ste tu správne.

www.heavenly.sk