mamám

Značka mamám vznikla s láskou pre všetkých starostlivých rodičov. Predstavuje autorskú tvorbu a jej cieľom je podporiť slovenský dizajn a súčasne budovať estetické cítenie u detí už od útleho veku.

Naším produktom sú predovšetkým obojstranne využiteľné kartičky pre detičky každého veku. Všetky edície kartičiek tak obsahujú na jednej strane autorskú kresbu a pomocou druhej strany kartičiek možno zábavnou formou učiť detičky rozpoznávať základné veci okolo nás – počty, farby, tvary. V jednom balíčku nájdete teda vždy dve veci 🙂 Možno s nimi pracovať už od útleho veku / prvých týždňov, ale pomocou foto-návodov a inšpirácií sa snažíme ukázať, že vedia zabaviť aj predškolákov.

Momentálne sú v ponuke tri edície / ovocie / zelenina / tvary. V najbližšej dobe však plánujeme rozšíriť ponuku o abecedu, zvieratká, kvetinky, vesmír a všetko krásne okolo nás. Veríme, že nová edícia tu bude už do Vianoc.

Kartičky sú zabalené v bavlnenom vrecku, a teda sú ľahko prenosné a vždy v bezpečí chránené pred stratením 🙂 Naviac nás teší, že sme takto podporili udržateľnú ekologickú formu obalu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s láskou na Slovensku.