Poľná kuchyňa

Pouličné jedlo má jednu nesmiernu prednosť. Nikde inde si totiž nemôžete pokecať vonku priamo s človekom, ktorý vám to jedlo pripravuje. Je zároveň kuchárom, čašníkom, barmanom, ale aj sparing partnerom na krátky rozhovor počas obeda.

A je jedno či chcete len vyskúšať nový sendvič či fish & chips počas víkendovej prechádzky v meste, alebo ste si poň skočili narýchlo z kanclu počaspracovného týždňa. Ak vás naštve kolega či šéf, nikto na vás nebude pozerať, že idete na obed sám. U nás si môžete počas prípravy vždy čerstvého jedla pokojne zanadávať, alebo porozprávať sa o úplne niečom inom. No a popritom vychutnávať si chrumkajúce pivné cestíčko na rybe či šťavnatý sendvič. Alebo len tak nasávať vôňu čerstvo grilovaných klobások.

Keď sme ešte pred pár rokmi viedli rovnako kancelársky život, takáto možnosť nám veľmi chýbala. Vyjsť si len tak na chvíľu von z open spacu a nesadnúť do ďalšej preplnenej jedálne, ale radšej vnímať ruch ulice a vychutnávať si dobré pouličné pochúťky. A práve preto tu Poľná Kuchyňa pre vás. Prídite k nám na dobré jedlo a na pár slov. Tešíme sa na vašu návštevu!

Poľná Kuchyňa