Popono

Popono je mladá slovenská značka, ktorá vznikla zo snahy vytvoriť jednoduchý a funkčný dizajn, a spojiť tak prostredníctvom podložiek pod notebook takmer nezlučiteľné – prácu s pohodlím.

Zatiaľ čo ty pracuješ na notebooku z gauča, kresla alebo postele, Popono myslí na zdravie tvojho počítača, aj na to tvoje. Drevená doska zabezpečuje rovný povrch, vďaka ktorému sa tvoj tech-kamoš prirodzene ventiluje, neprehrievaš sa ty, ani on. Vankúš plnený polystyrénovými guľôčkami sa prispôsobí tomu, na čom je položený, a vďaka tomu je „poponovanie“ neskutočne pohodlné.
Jedinečnou črtou Popona je to, že je zároveň jednoduché, aj univerzálne využiteľné. Veď sleduj: položiť si ho môžeš na kolená, na brucho, na gauč, na stôl, na zem – jednoducho hocikam, a použiť ho môžeš pod notebook, knihu, zošit, tanier, scrabble, tlačenku s cibuľkou – jednoducho pod hocičo!

Popono je tu pre všetkých milovníkov pohodlia – od notebookových maniakov až po posteľných jedákov, pre biznismenov k práci, pre dámy pod manikúru, či pre dietka pod omaľovánku. Poponu to pristane v obývačke alebo spálni, ale tiež v aute či na lehátku v záhradke.

www.popono.eu

kategóri: dizajn