primát

“Primát” je Trenčianska módna značka tvoriaca voľnočasové oblečenie pre deti aj dospelých. Našim hlavným cieľom je vytvoriť kvalitný výrobok, ktorý vydrží dostatočne dlho na to, aby ste ho mohli začať mať radi. Naše obečenie je od strihu, cez pletenie látky, šitie, až po konečnú aplikáciu grafického dizajnu vyrobený do 100km od Trenčína, kde žijeme. Väčšinu našich dodávateľov, s ktorými spolupracujeme, vieme obehnúť aj na bicykli, čo znamená priamu kontrolu výrobného procesu a flexibilitu k individuálnym požiadavkám klienta. Naša filozofia vychádza z troch kľúčových princípov: lokálna tradícia, umelecký prístup a detský uhol pohľadu. Prevažnú časť našej produkcie tvorí nefarbená 100% bavlna, respektíve látka, ktorej farba závisí od farby priadze, z ktorej je pletená. Je to analógia na čisté plátno, ktoré si maliar pripravuje pre svoj nový obraz. Preto aj pri realizácii jednotlivých kolekcií spolupracujeme s výtvarníkmi, ktorí tak majú možnosť prezentovať svoju tvorbu na našom oblečení. Je to jedna z našich základných firemných motivácií – prezentovať umenie čo najširšiemu publiku.

Naše produkty ponúkame aj bez grafickej potlače ako “ polotovar“ pre ďalšie kreatívne zámery.
Zabezpečujeme realizáciu malých reklamných sérií podľa priania zákazníka, pričom sa snžíme, na základe informácií poskytnutých zákazníkom, vytvoriť vizuálnu vytvorený priamo jemu na mieru.
Používame technológiu ručnej sieťotlače, ktorá má výhodu najmä pri tlačení delikátnych printov.

Dnes je veľmi populárne používať termíny ako Bio, Eko, a tak…, samozrejme ani my nemôžeme zaostávať a takýto regionálny model produkcie je naša predstava ekologického narábania so zdrojmi.

Pre všetkých, ktorým záleží na tom, že ich oblečenie vydrží dostatočne dlho na to, aby ho mohli začať mať radi.

www.primat.me