Róbert Vrzala

Značka, ktorá nesie moje meno RÓBERT VRZALA na trhu oficiálne začala pôsobiť od roku 2012. Tvorbe, ako takej sa venujem od detstva. Študoval som odevný dizajn, módne návrhárstvo. Po štúdiu nasledovali roky driny a postupné plnenie si sna, vytvorenie vlastnej značky. Značku ako takú nie je ťažké založiť. Ja sa však snažím netvoriť len značku a oblečenie, ale tvoriť, pracovať na akomsi mieste, skupine emócií, kde človek nájde samého seba a prirodzene sa odlíši od všednej masy. Posúvam individualitu na piedestál v nás sebe samých. Pracujem s kvalitnými, netradičnými materiálmi, ktoré sú obohatené mojimi kresbami, originálnymi grafikami a textami. Takto špičkovou technológiou potlačený textil a model z neho vytvorený, sa stáva jedinečným originálom, tak ako samotný jeho nositeľ. Najnovšie kúsky z poslednej kolekcie nesú slovné hračky spojené s mojím menom „ UŽ SI VRZALA?“ – „UŽ SOM VRZALA!“. Táto limitovaná kolekcia má byť akýmsi odrazom dnešnej doby plnej kontrastov. Recesne a vtipne poňaté modely sú v čistom minimalizme s vypracovanými detailmi. Kombinácia klasickej čiernej so žltými akcentmi a jemné púdrové odtiene perlete vytvorili súčasný moderný look.
Verím, že môj „svet“ bude aj tým vašim a vstup do neho a do mojej vizuálnej spovede bude príjemnou rozkošou a potešením.

„V každom z nás sa odohráva živočíšny boj, ktorý sa pohľadom cez negatív mení na usporiadaný zjav v nás sebe samých. Iba odraz zrkadiel odhalí nedokonalosť, ktorá každého z nás robí výnimočne krásnym“

www.robertvrzala.com

kategória: móda