Šperky chamELLEon

Od roku 2010 , kedy som začala s výrobou šperkov ubehla už dlhá cesta. Pod menom ELLA ChameLLeon tvorím šperky pre všetkých, ktorí majú svoje veci radi, zaujíma ich kde a ako boli spracované , dbajú na svoj outfit a chcú byť praktickým nosičom všetkého čo je pre ich zjav nevyhnutné. Pri tvorbe kladiem dôraz na kvalitné spracovanie a výber materiálov. Pri dizajne dbám na funkčnosť, vyváženosť farieb a na detaily, ktoré robia celok dokonalým. Moje výrobky sú v štýle nezávislej a originálnej tvorby. Mám rada nezvyčajné kombinácie materiálov a hlavne milujem farby, čo je na mojej tvorbe aj vidieť. ChameLLeon to sú náušnice, prstene, brošne, náramky, náhrdelníky. V mojej ponuke nájdete aj originálne tašky z dielne SASIS, s ktorou už 3 roky spolupracujem.

Sasis – Dámske, pánske, detské / UNISEX / tašky a kabelky
Háčkované, pletené a šité modely tašiek a kabeliek sú originálom z autorskej dielne handmade tvorby Saskie Matejovej už od roku 2001. Nápaditá kreativita s autentickým rukopisom , remeselné spracovanie , dôraz na najkvalitnejšie materiály, profesionálne šitie – to Vám prinesie jedinečný výrobok k dlhodobému používaniu práve z tejto dielne.

S ELLOU ChameLLeon a SASIS – budete originálny !

Cieľom značky bolo dosiahnuť súlad pre všetky vekové skupiny: deti, slečny, dámy,panie, ktoré sa štylizujú do originálnych handmade doplnkov od naušníc, cez naramky,šály, kalelky, tašky a podobne.

www.sperkychamelleon.sk