Taschkēn

Taschkēn, ako jedinečné ručne vyrábané nákupné taschky z látky dovezenej priamo z talianskeho mesta Capriolo, vyjadrujú život okolo nás, naše postoje, názory či pocity. Priemerný Slovák minie za rok 466 igelitiek. V Dánsku šetria krajinu oveľa viac a to ročnou spotrebou 4 igelitiek na obyvateľa. Slovensku tak vďaka Taschkēn pribudne krásny koncept – ako chrániť našu krajinu, krásnu prírodu a ešte pritom trendovo vyzerať.

Transparentnosť & detail

Naši zákazníci sa tešia vysokej kvalite a nadčasovému servisu. Taschkēn svoju transparentnosť využíva vo všetkých aspektoch produkcie. Stal sa prvým brandom na Slovensku, ktorý plne stransparentnil cenu svojich produktov. Od detailného rozpisu ceny látok, až po ceny jednotlivých výrobných procesov v našich dielenských ateliéroch v českom Vimperku a Prahe. Šli sme však ešte ďalej – zákazníkom bezplatne poskytujeme garanciu neroztrhnutia.

Cestuješ, žiješ, taschkuješ

Tvorcovia, ako vášniví cestovatelia, zbierali dlhé roky inšpiráciu práve na cestách. Zelená Kodaň či práve drsný pohľad na život v Indii, bol odrazovým mostíkom pre ich tvorbu. Taschkēn preto interaktívne pôsobí aj na sociálnych sieťach, kde ľudia, cestovatelia, dizajnéri či ktokoľvek z celého sveta, bude môcť zdieľať túto krásnu ideu. Pre viac informácií sledujte náš magazín na www.taschken.com

Taschkēn