The Žurnál

The Žurnál je polročný diár, ktorý pomáha svojmu majiteľovi plánovať si čas tak, aby bol každým dňom bližšie k svojim cieľom.

Ako vznikol The Žurnál?
Autori The Žurnálu sa roky zaoberali osobnou produktivitou. Čítali zdroje od odborníkov z oblasti osobnej produktivity a plánovania ako napr. Tim Ferriss, Leo Babauta, či Debbie Millman a ich metódy na sebe testovali. Na základe svojich skúseností zostavili diár, ktorý v sebe spája to najlepšie.

Ako to funguje?
Prvá časť Žurnálu pozostáva zo série cvičení. Najskôr je potrebné postaviť základy a preto Žurnál na začiatku vedie používateľa k tomu, aby si uvedomil kto je, čo ho zaujíma, aké má hodnoty.

Po takejto sebareflexii prichádza séria otázok, ktoré pomôžu vytvoriť či ujasniť si osobnú víziu na nasledujúcich desať rokov. Ďalšie cvičenia potom túto víziu rozkladajú na menšie a menšie časti až po plánovanie dňa. Výsledkom je, že má majiteľ Žurnálu pri každodennom plánovaní jasnú predstavu o tom, čo musí urobiť práve v ten deň aby stále napredoval po správnej ceste.

Aké sú hlavné benefity?
Lepšie poznanie samého seba. Určenie si priorít. Lepšia organizácia času. Menej stresu. Spokojnejší život

Čo dostane zákazník so zakúpením Žurnálu?
Diár The Žurnál, Žurnálik: príručka ktorá vysvetľuje, ako vypĺňať jednotlivé „cvičenia“ v Žurnáli, Poznámky: príloha s čitými stranami, ktorá sa zmestí do zadnej priehradky Žurnálu.

Žurnál je špecifický tiež svojou slovenskou lokalizáciou. Ako prvý denník pracuje výlučne s citátmi od slovenských autorov a používa tiež unikátne ľubozvučné pojmy, napríklad Pondeľa, Polročnica či Mesačná mordovačka.

The Žurnál