Varsity Project

Varsity Project je značka oblečenia, ktorú založili dvaja priatelia David a Mario. Obaja sú vášniví milovníci klasickej módy s moderným twistom. To, čo začalo ako vášeň a idea sa neskôr stalo základným mottom Varsity Project. Cieľom Varsity Project je ponúkať kvalitné oblečenie, ktoré je do veľkej miery možné personalizovať každému zákazníkovi za rozumnú cenu. Toto robí každý kus oblečenia, ktoré vyrobíme jedinečným.

Naše logo vychádza zo starého rímskeho symbolu vojny a mieru, čo symbolizuje rovnováhu vo všetkom, čo robíme. Využívame lokálnych výrobcov, ktorí pre nás vyrábajú klasické oblečenie s moderným akcentom. Pohodlné oblečenie, ktoré môžete nosiť do práce ale rovnako aj vo voľnom čase. Navyše má každý zákazník možnosť si svoj kúsok prispôsobiť. Presne, ako to má v móde a štýle byť. Vyjadriť svoju osobnosť.

Varsity Project sa rýchlo etabloval ako značka oblečenia, ktorá dnes spolupracuje so športovcami, umelcami a lokálnymi výrobcami. Náš tím tvoria ľudia s rovnakými hodnotami, cieľmi a víziou. Sme priatelia a tím, nie kolegovia. Inšpirujeme ľudí, priťahujeme pohľady, čo je najväčšou odmenou našej práce. Varsity Project vie byť seriózny, elegantný a sexy zároveň. Vychádza v ústrety každej chuti v každej situácii.

web: www.varsity.sk

kategória: móda