24. 11. 2017

Radosť, farby a dizajn. CURAPROX chce, aby ste sa na umývanie zubov tešili.

Správna pomôcka. Správne znalosti. Radosť. Ústna hygiena pre nás v CURAPROX Slovensko znamená oveľa viac ako len predaj produktov.

Sme hrdí, že tie naše sú účinné aj jemné. Zároveň však robíme všetko pre to, aby ľudia používali ústne pomôcky správne a s radosťou. Iba tak môžeme napĺňať náš cieľ – zlepšiť stav ústneho zdravia na Slovensku. Aj preto sa venujeme šíreniu osvety, či už prostredníctvom zubných lekárov alebo študentov zubného lekárstva. Tí motivujú a učia deti v školách a škôlkach správnu starostlivosť o zuby.

No úprimne, kto si z detstva spomína na umývanie zubov ako na svoju obľúbenú činnosť? Keďže však najlepšie robíme veci, ktoré nás bavia, rozhodli sme sa urobiť v tomto smere menšiu revolúciu. Veď prečo by malo byť čistenie zubov nudnou povinnou jazdou? Veselá, štýlová a farebná – taká je starostlivosť o chrup s nami.

Naše originálne limitované edície kefiek vniesli do vášho sveta nový, hravý a veselší pohľad na niečo tak všedné ako čistenie zubov. Možno nás poznáte aj z festivalu Pohoda. Ten je pre nás takým malým zázrakom – počas troch dní na trenčianskom letisku meníme tisícom ľudí pohľad na starostlivosť o ústnu dutinu.

Dizajn a štýl sú už dlho neoddeliteľnou a dôležitou súčasťou nielen našej značky, ale aj nás ako ľudí, ktorí ju reprezentujeme. Preto nemôžeme chýbať na podujatí ako Urban Market.

Všetko o nás a našej značke sa dozviete na www.curaprox.sk.