18. 06. 2018

REGISTRÁCIA: Letný Urban Market na festivale Grape.

Aj ty sa môžeš stať súčasťou našej dizajnovej zóny. Stačí sa zaregistrovať alebo nám ponúknuť workshop, ktorý ťa vie ešte lepšie odprezentovať a priblížiť publiku.

Registrácia končí: 13. 07. 2018
Dátum konania podujatia: 10. – 11. 08. 2018
Miesto konania podujatia: GRAPE FESTIVAL | Letisko Piešťany, Žilinská cesta 597/81, 921 01 Piešťany

Registračný link: FORMULÁR
Registračné podmienky a ostatné dokumenty na stiahnutie: PODMIENKY & DOKUMENTY
Kontakt: info@urbanmarket.sk

Registrácia nie je určená pre gastro predajcov. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na jana@grapefestival.sk.

Urban Market 2018 (Summer Edition)
Urban Market je unikátnym podujatím, vďaka ktorému sa všeobecná verejnosť stretáva s umeleckou, dizajnérskou a kreatívnou scénou. Návštevníci tak môžu podporiť lokálnu tvorbu a kúpiť si unikátne výrobky od tvorcov zo Slovenska, ale aj okolitých krajín. Súčasťou každej edície je aj bohatý kultúrny program a vzdelávacie aktivity.

Našou ambíciou je byť alternatívou ku “komerčne” orientovaným mestským trhom a veľkému množstvu tzv. hand-made trhov. Zámerom je totiž primárne podpora kvalitného kreatívneho priemyslu a dizajnérskej tvorby. Veríme, že aj kreatívna tvorba a umenie môžu prispieť k vyššej kvalite života.

Predajnú časť na Grape festivale dopĺňa sprievodný program, diskusie, prednášky, kreatívne workshopy a DJské sety.

GRAPE FESTIVAL
Grape festival sa koná už po deviaty raz na letisku v Piešťanoch. Posledné tri ročníky boli vypredané, na letisku sa tak počas dvoch dní premlelo 20 000 návštevníkov.

Grape je známy nielen skvelým hudobným výberom, ktorí tento raz zahŕňa alt-J, Kodaline, Nick Murphy fka Chet Faker, Wilkinson live, Oh Wonder, Modeselektor dj set a mnohých ďalších, ale aj dôrazom na vizuálnu stránku. Jeho nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou sú každoročné témy a dress code, ktoré zvyknú organizátori odhaľovať v júli pred festivalom.


ENGLISH VERSION:
Urban Market, a creative design fair is going to GRAPE FESTIVAL!

Urban Market is a selling exhibition of good fashion, design, jewellery and accessories. It takes places two times a year in Bratislava and once on the Airport Piešťany, at the Grape Festival. The selling exhibition is accompanied by discussions, creative workshops and DJ sets. Take a look at what it was like last year and who were our sellers.

The Grape Festival takes place on the Airport Piešťany for the eighth year now. It had been sold out the last two years; that means 20 000 visitors in two days. Grape is known not only for its great musical selection, but also for its emphasis on the visual side of the festival. The visual themes and dress codes have become indispensable parts of the festival, that are favourited by many. 

We are looking forward to meeting you!