23. 09. 2018

Registrácia: Urban Market 2018 (Winter Edition)

Registrácia na zimný Urban Market je spustená. Buďte aj vy súčasťou našej oslavy dizajnu, módy, hudby, súčasných trendov a životného štýlu ale hlavne dobrej a kreatívnej nálady. Hľadáme domácich autorov, concept / design stores s ponukou aktuálných trendov, dizajn projekty a všetkých čo chcú ďalej posúvať svoju tvorbu a nápady.


Registrácia končí: 31. 10. 2018
Dátum konania podujatia: 07. – 09. 12. 2018
Miesto konania a viac informácii o podujatí nájdete v registrácii.

Registrácia nie je určená pre gastro predajcov. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na info@urbanmarket.sk.

Registračný link: FORMULÁR
Registračné podmienky a ostatné dokumenty na stiahnutie: PODMIENKY & DOKUMENTY
Pre viac info pošlite mail na: info@urbanmarket.sk


Urban Market 2018 (Winter Edition)
Aby nuda nebola. Sťahujeme sa! Život je zmena a my sa so zimnou edíciou opäť sťahujeme, tam kde sme ešte neboli. Kam a ako bude predvianočný Urban Market vyzerať? Nechajme sa prekvapiť. Viac info už čoskoro.

Miesto: (?) viac info čoskoro
Dátum: 07. – 09. Decembra 2018
Téma: Dedičstvo

Dedičstvo. Jednoduché slovo, ktoré skrýva mnoho významov. Všetky však spája to, že ide o určitú formu odkazu z minulosti. My sme sa pre zimnú edíciu Urban Marketu rozhodli pozrieť bližšie na to, čo sa skrýva pod pojmom „žijúce dedičstvo“.

#urbanmarket18 #tradície #remeslo #odkaz #korene #zvyky #zvyklosti#folklór #žijúcededičstvo #skúsenosti #spájanieminulostisprítomnosťouabudúcnosťou


Urban Market je jedinečným kultúrno-spoločenským podujatím, ktoré v sebe spája živý dizajnový trh súčasnej umeleckej a kreatívnej tvorby, prezentáciu lokálnej profesionálnej módy, dizajnu a umenia, ako aj pestrý kultúrny program, edukačné aktivity a tvorivých ľudí z rôznych odvetví umenia v jednom čase na jednom mieste. V roku 2018 prezentujeme a spájame komunitu tvorivých ľudí už deviaty rok.