14. 05. 2018

Umývanie zubov nemá byť nuda. CURAPROX už mení aj pohľad na zubné pasty.

Správne ústne pomôcky používané správnym spôsobom sú zaručeným receptom k zdravej ústnej dutine. Hmmm, krásna myšlienka s jedným krásnym… háčikom. Veď nehovorí sa, že človek robí najlepšie to, čo ho baví? A umývanie zubov asi nikto medzi svoje hobby neradí.

V CURAPROX Slovensko však neveríme, že to má byť povinná nuda. Naše originálne limitované edície kefiek vniesli do vášho sveta nový, hravý a veselší pohľad na niečo tak všedné ako umývanie zubov. To nám však nestačilo.

Prečo by ste chuť preleňošiť celé dopoludnie či, naopak, nakopnúť sa hneď zrána na poriadnu túru nemohli podporiť aj zubnou pastou? Prečo by ste si ju nemohli vyberať podľa vašej nálady, farby či obľúbeného ovocia? Veríme, že bieliaca pasta BE YOU zmení pohľad na zubné pasty a opäť pomôže vnímať ústnu hygienu ako niečo, na čo sa ľudia tešia. Niečo správne uletené, a pritom dôležité a zdraviu prínosné.

Bežne svoju osobnosť vyjadrujete oblečením, hudbou či profilovkou na sociálnej sieti. Tak prečo sa neprejaviť aj v kúpeľni? Šesť rôznych pást znamená šesť rôznych nálad, farieb, príchutí. Napríklad jablko s aloe vera, červený melón či broskyňa s marhuľou. Pasty BE YOU potešia aj tým, že namiesto agresívnych chemikálií sú plné rastlinných a bylinných výťažkov s dôležitými antibakteriálnymi a regeneračnými účinkami.

Aj samotný bieliaci efekt je dosahovaný šetrným a prirodzeným spôsobom – pomocou prírodných enzýmov, ktoré máme aj v slinách a prostredníctvom minerálu hydroxylapatit, ktorý je aj súčasťou zubnej skloviny. Hydroxylapatit v paste vypĺňa mikroskopické ryhy a nerovnosti skloviny, v ktorých by sa zachytával zubný povlak.

Jednoducho, pasta BE YOU je vašou náladou a zároveň zábavnou cestou k zdravým a prirodzene bielym zubom.