09. 05. 2017

Urban Market Saturday Night

Sobotná afterparty jarnej edície Urban Marketu sa v duchu témy retrospektíva uskutoční v novootvorenom Luna bare v Hoteli Kyjev. Večerom vás budú sprevádzať čerstvý držitelia ceny Radio_Head Awards za Album roka Billy Barman, retro experiment Beyuza s Tónom S. v podobe projektu Návraty a DJ sety v podaní Emonoizboyz s vizuálnym sprievodom tretieho člena VJa Sicknico a milovníka pizze a retiazok Joea Trendyho.

Billy Barman
Návraty (Beyuz & Tono S.)
Emonoizboyz & VJ Sicknico
Joe Trendy DJ set

Dresscode: retrospektíva
Kto príde v dresscode, má Jameson drink zdarma.

Urban Market Saturday Night
3.6. 2017 / 21:00
Luna Bar, Rajská 2, Bratislava
Vstupné: 10 € v predpredaji
Pozor! Kapacita Luna Baru je limitovaná!
Predpredaj nájdete na tomto linku.

Billy Barman, Návraty (Beyuz & Tono S.), Emonoizboyz & VJ Sicknico, Joe Trendy


Billy Barman
Kapelu Billy Barman netreba v našich končinách zvlášť prekvapovať. Minulý rok vydali už tretí štúdiový album Dýchajúce obrazy, za ktorý im fanúšikovia Rádia FM svojím hlasovaním udelili cenu Album roka na tohtoročných Radio_Head Awards. Sošku už v minulosti získali aj za single Mladým chýba vojna a Strmá voda. Koncerty Billy Barman sú vždy presýtené energiou, ktorá preberie aj nemohúceho Nemca.

Návraty (Beyuz & Tono S.)
Retro experiment, aj tak sa dá nazvať projekt Návraty, pod ktorým sú podpísaní producent Beyuz a rapper Tono S. Na rovnomennom albume sa pohrali so samplovaním „slovenských vykopávok“, ktoré obliekli do hip-hopového šatu. Návraty symbolizujú návrat k hudbe rokov 70tych, k slovenskému popu, k hip-hopovej filozofii a hudobnej slobode. K téme retrospektíva ako ušité.

Emonoizboyz & VJ Sicknico
Emonoizboyz sú dvaja Dji a producenti, známi aj ako Andrej Sabotage a Emilee. Ich sety sú plné breakbeatu, hiphopu, housu a elektra s jasným odkazom na ich hip-hopové pozadie, špecifickými sú pre nich tiež ostré micy, scratching a rapové vložky do zlomeného beatu. Hrávajú spolu už od roku 2007, o štyri roky neskôr k ním pribudol aj VJ Sicknico, ktorý sety Emonoizboyz pravidelne dopĺňa aj o vizuálnu šou. Na konte majú niekoľko mixtapeov a EP Strangers Around Here z roku 2011.

Joe Trendy
Veľká osobnosť slovenských sociálnych sietí, komik, odborník na hip-hop, sladené bublinkové nápoje aj pizzu – to všetko a ešte viac je Joe Trendy. Na sobotnej afterke Urban Marketu sa predstaví vo svojej Djskej roli a zabaví vás tou určite najlepšou hudobnou selekciou, akú ste kedy počuli.


Urban Market Friday Night je súčasťou:
Urban Market 2017 (Spring Edition)
Fakulta architektúry STU, Námestie slobody 19
2. – 4. jún 2017

Organizuje: Čerstvé Ovocie, n.o.

Partneri projektu Urban Market
V spolupráci s: DAAD / Dni Architektúry a Dizajnu, Fakulta Architektúry STU
Umeleckú časť projektu finančne podporuje: Fond na podporu umenia
Finanční partneri: Excelent, Kingswood, Ars Bratislavensis
Partneri: Bratislava – Magistrát hlavného mesta SR, Clubovka, Španielske veľvyslanectvo, Jameson Irish Whiskey
Mediálni partneri: Rengl, CITYLIFE.SK, Denník N, Hudba.sk, in.ba, Radio_FM, REFRESHER, Kam do mesta

Predpredaj: Predpredaj.sk
Ďakujeme: Luna Bar – Hotel Kyjev