15. 03. 2015

Výzva: Urban Market 2015 (Spring Edition)

Staňte sa súčasťou jarnej edície Urban Marketu 2015 ako aj DAAD – Dní architektúry a dizajnu.

Chceme, aby dobré veci boli videné!

Koniec mája bude v Bratislave opäť venovaný oslave architektúry, dizajnu, módy a kreatívnej tvorby. Prvý Urban Market tohto roku prinesie v spolupráci s DAAD (Dni architektúry a dizajnu) množstvo prekvapení a zmien. Nové miesto a nový koncept vám vyrazia dych a prinesú množstvo jedinečných zážitkov. Ak ste kreatívna duša, predajca alebo priamo tvorca nápaditých a kvalitných vecí, módy, doplnkov, šperkov a iných dizajnérskych kúskov, práve teraz je ten správny čas dať o sebe vedieť!

Registrácia predajcov prebieha od 15. 3. do 1. 5. 2015, preto neváhajte a píšte nám na info@urbanmarket.sk. Dôraz pri výbere vystavovateľov bude kladený na nápaditosť, zručnosť, kreativitu a čistotu spracovania prezentovaných výrobkov a objektov.

Urban Market je vo svojej jarnej edícii už tradične súčasťou Dní architektúry a dizajnu. Tie tento rok v Primaciálnom paláci predstavia silu miestnych tvorcov, ktorá presahuje hranice lokálneho prostredia do globálneho významu. S témou Local/Global sa bude 29. – 31. mája v novom priestore hrať aj Urban Market. Okrem vystavujúcich dizajnérov je pripravovaný aj sprievodný program, hudobné vystúpenia a workshopy. Viac informácií čoskoro!

Termín konania Urban Market 2015 (Spring Edition): 29. – 31. mája 2015
Miesto: prekvapenie!
Všetky informácie ohľadne registrácie získate na: info@urbanmarket.sk

Podujatie nájdete aj na FACEBOOK-u.

Čerstvé Ovocie
web: www.cerstveovocie.sk
facebook: https://www.facebook.com/cerstveovocie

Urban Market
web: www.urbanmarket.sk
facebook: https://www.facebook.com/urbanmarketofficial

Dni architektúry a dizajnu
web: http://www.daad.sk/
facebook: https://www.facebook.com/DAAD.sk

Urban Market 2014 (Spring Edition) from Urban Market on Vimeo.

Od roku 2010 sa na Urban Markete zúčastnilo množstvo slovenských a zahraničných módnych návrhárov, dizajnérov, kreatívcov, handmade výrobcov a ich počet sa naďalej zväčšuje a škála rozširuje. Okrem dizajnu a ručne robených autorských diel ponúkame tiež možnosť zúčastniť sa workshopov, prednášok, diskusií, koncertov, výstav, aj zhliadnúť čosi zo streetartu a graffiti. Jednoducho pestrý program, vďaka ktorému môžete zažiť kultúru a umenie v ich najrozmanitejších podobách na jednom mieste.

Návštevníkom chceme ponúknuť autentickú tvorbu, ktorá vychádza z rôznych techník výroby a je vytváraná z rôznych materiálov, vždy však nesie estetický odkaz a dušu svojho tvorcu. Predajcom chceme ponúknuť čo najlepší priestor na prezentáciu, ktorú určuje ich talent, kreativita, skúsenosti a zručnosť.

Urban Market je najvýraznejším a najväčším alternatívnym podujatím na Slovensku zameraným na prezentáciu súčasnej módy, amatérskej, ale aj profesionálnej kreatívnej tvorby, dizajnu, streetartu a mladého umenia.