25. 06. 2015

Výzva: Urban Market 2015 (Summer Edition) na festivale Grape

Aj ty sa môžeš stať súčasťou našej kreatívnej zóny. Stačí sa zaregistrovať alebo nám ponúknuť workshop, ktorý ťa vie ešte lepšie odprezentovať a priblížiť publiku.

Registrácia predajcov prebieha od 25. 6. do 31. 7. 2015, preto neváhajte a píšte nám na info@urbanmarket.sk.

Urban Market je vo svojej letnej edícii už tradične súčasťou festivalu GRAPE. Ten predstaví množstvo zaujímavého programu a teda hlavne toho hudobného. Už po 6-krát na letisku v Piešťanoch od 14. do 15. augusta zažijete tento raz kapely ako Foals (uk), Netsky live (be), Jose Gonzalez (se), The Maccabees (uk), Selah Sue (be),  (dk), Sigma (uk), Gramatik (sl), Triggerfinger (be), Balthazar(be), Kadebostany (ch), BRNS (be) a mnoho ďalší výborných európskych showcase-ových kapiel ako aj to najlepšie čo česko-slovenský hudobný trh ponúka. Dresscode festivalu sa bude točiť okolo témy a vizuality psychadelic.

Urban Market na Slovensku pôsobí už päť rokov, počas, ktorých sme stíhli pripraviť 16 Urban Marketov a mnoho ďalších marketov v spolupráci s našimi partnermi. Toto obdobie nám umožnilo odprezentovať značky nielen zo Slovenska ale aj z Čiech, Poľska, Maďarska, Ukrajiny a Rumunska. Viac ako 800 značiek s nami zažilo priestory klubu UNIQUE, Gallerie Cvernovka, Primaciálneho námestia, Starej Tržnice, objektu Laurinská, divadlo MDPOH a Letiska v Piešťanoch.

Chceme aby sa návštevník zžil s kultúrou, ktorú tu budujeme. Návštevníkom chceme ponúknuť tvorbu, ktorá vychádza z rôznych techník výroby a je vytváraná z rôznych materiálov. Predajcom chceme ponúknuť, čo najlepší priestor na prezentáciu, ktorú ovplyvňuje ich talent, kreativita, skúsenosti a zručnosť.

Urban Market je najvýraznejším a najväčším alternatívnym podujatím na Slovensku zameraným na prezentáciu súčasnej módy, amatérskej ale aj profesionálnej kreatívnej tvorby, dizajnu, streetartu a mladého umenia. Staň sa aj ty súčasťou!

Pridajte sa k nám aj na Facebooku a v krátkom videoreportíku si zaspomínajme minuloročnú letnú edíciu Urban Marketu na festival Grape:

Urban Market 2014 (Summer Edition) from Urban Market on Vimeo.

Termín konania Urban Market 2015 (Summer Edition): 14. – 15. augusta 2015
Miesto: Grape Festival, Letisko Piešťany, 92101 Piešťany
Všetky informácie ohľadne registrácie získate na: info@urbanmarket.sk