03. 12. 2016

Výzva: Urban Market 2016 (Winter Edition)

Urban Market je predajná výstava dobrej módy, dizajnu, šperkov, doplnkov a kreativity v najrôznejších podobách. V roku 2016 bude Urban Market prezentovať a spájať komunitu tvorivých ľudí už po siedmykrát. Po jarnej sa aj zimná edícia uskutoční v budove Fakulty architektúry STU na Námestí slobody 19 v Bratislave.

Registrácia pre predajcov spustená! —> Pre registráciu kliknite na TENTO ODKAZ.
Registrácia končí 4. novembra 2016.

Registration for brands/exhibitors is live! —> For registration click on THIS LINK.
Registration ends on 4th November 2016.

Urban Market je už tradičnou súčasťou predvianočnej Bratislavy. Návštevníkom ponúka možnosť nakúpiť originálne vianočné darčeky s dušou, podporiť lokálnu tvorivú komunitu, ale aj stretnúť priateľov či známych v príjemnom prostredí. Okrem predajnej časti ponúka aj množstvo sprievodného programu, vrátane tvorivých dielní, diskusií či koncertov a afterparties.

Témou najbližšieho Urban Marketu 2016 (Winter Edition) je HRAVOSŤ. Nezáleží na tom, či v sebe prebudíte vašu rozšafnú stránku iba na víkend, alebo ste večné dieťa. Ukážte nám, ako vnímate hravosť, hry a predvianočný Urban Market si vďaka tomu užijeme znovu o niečo viac. Nemusíte návštevníkom ponúkať chlieb a hry, stačí, keď im ukážete, že hravosť a radosť z tvorby je za každým kúskom, ktorý ste vytvorili. Interpretácia je však na vás, najdôležitejšie je predsa zaujať, a to spolu určite zvládneme.

Urban Market 2016 (Winter Edition)
09. – 11. 12. 2016 / Fakulta architektúry STU, Námestie slobody 19, 812 45, Bratislava
Registrácia: od 18. septembra do 04. novembra 2016                                                                     
Všetky informácie ohľadne registrácie získate na: info@urbanmarket.sk

Organizuje: Čerstvé Ovocie, n.o. v spolupráci s Fakultou architektúry STU.

Na jar nám bolo na Fakulte architektúry STU v Bratislave takto náramne parádne:

Od roku 2010 sa na Urban Markete zúčastnilo množstvo slovenských a zahraničných módnych návrhárov, dizajnérov, kreatívcov, handmade výrobcov a ich počet sa naďalej zväčšuje a škála rozširuje. Okrem dizajnu a ručne robených autorských diel ponúkame tiež možnosť zúčastniť sa workshopov, prednášok, diskusií, koncertov, výstav, aj zhliadnúť čosi zo streetartu a graffiti. Jednoducho pestrý program, vďaka ktorému môžete zažiť kultúru a umenie v ich najrozmanitejších podobách na jednom mieste.

Návštevníkom chceme ponúknuť autentickú tvorbu, ktorá vychádza z rôznych techník výroby a je vytváraná z rôznych materiálov, vždy však nesie estetický odkaz a dušu svojho tvorcu. Predajcom chceme ponúknuť čo najlepší priestor na prezentáciu, ktorú určuje ich talent, kreativita, skúsenosti a zručnosť.

Urban Market je najvýraznejším a najväčším alternatívnym podujatím na Slovensku zameraným na prezentáciu súčasnej módy, amatérskej, ale aj profesionálnej kreatívnej tvorby, dizajnu, streetartu a mladého umenia.