21. 06. 2019

VÝZVA: Urban Market ide na GRAPE. Poďte s nami!

Opäť oslavujeme a tentokrát spolu s GRAPE FESTIVALOM. 10 rokov spoločne! Aj ty môžeš byť súčasťou našej dizajnovej zóny na letonom Urban Markete na festivale GRAPE 2019. Stačí sa zaregistrovať.


Registrácia končí: 14. 07. 2019
Dátum konania podujatia: 09. – 10. 08. 2019
Miesto konania podujatia: GRAPE FESTIVAL | Letisko Piešťany, Žilinská cesta 597/81, 921 01 Piešťany


Regitrácia: FORMULÁR
Registračné podmienky a ostatné dokumenty na stiahnutie: PODMIENKY & DOKUMENTY
Kontakt: info@urbanmarket.sk

Registrácia nie je určená pre gastro predajcov. V prípade záujmu prosím kontaktujte na jana@grapefestival.sk.


Urban Market 2019 (Summer Edition)
Urban Market je unikátnym podujatím, vďaka ktorému sa široká verejnosť stretáva s umeleckou, dizajnérskou a kreatívnou scénou. Návštevníci tak môžu podporiť lokálnu tvorbu a kúpiť si unikátne výrobky od tvorcov zo Slovenska, ale aj okolitých krajín. Súčasťou každej edície je aj bohatý kultúrny program a vzdelávacie aktivity. Našou ambíciou je byť alternatívou ku “komerčne” orientovaným mestským trhom a veľkému množstvu tzv. hand-made trhov. Zámerom je totiž primárne podpora kvalitného kreatívneho priemyslu a dizajnérskej tvorby. Veríme, že aj kreatívna tvorba a umenie môžu prispieť k vyššej kvalite života. Aj ty sa môžeš stať súčasťou našej dizajnovej zóny. Stačí sa zaregistrovať alebo nám ponúknuť workshop, ktorý ťa vie ešte lepšie odprezentovať a priblížiť publiku.

Súčasťou dizajnovej zóny budú workshopy, diskusie, dj sety, ale aj veľa módy a doplnkov.

Grape festival sa koná už po desiaty raz na letisku v Piešťanoch. Posledné štyri ročníky boli vypredané, na letisku sa tak počas dvoch dní „premlelo“ 20 000 návštevníkov. Grape je známy nielen skvelým hudobným výberom, ktorí tento raz zahŕňa Chvrches, Tove Lo, The Kooks, Rudimental live, John Hopkins live, The Vaccines a mnohých ďalších, ale aj dôrazom na vizuálnu stránku. Jeho nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou sú každoročné témy a dress code, ktoré zvyknú organizátori odhaľovať v júli pred festivalom.


Organizuje: ČO – Čerstvé Ovocie v spolupraći s festivalom GRAPE.
Mediálni partneri: Radio_FM | Startitup


ENGLISH VERSION:
Urban Market, a creative design fair is going to GRAPE FESTIVAL!

Urban Market is a selling exhibition of good fashion, design, jewellery and accessories. It takes places two times a year in Bratislava and once on the Airport Piešťany, at the Grape Festival. The selling exhibition is accompanied by discussions, creative workshops and DJ sets. Take a look at what it was like last year and who were our sellers.

The Grape Festival takes place on the Airport Piešťany for the tenth year now. It had been sold out the last four years; that means 20 000 visitors in two days. Grape is known not only for its great musical selection, but also for its emphasis on the visual side of the festival. The visual themes and dress codes have become indispensable parts of the festival, that are favourited by many. 

We are looking forward to meeting you!