02. 12. 2014

ZÁBAVA A ODDYCH: Slowatchistan a TUTO Exchelentná Chill-out zóna

Slowatchistan: detské hry nikdy nekončia:
Slowatchistan is not a crime! Slowatch sa opäť podujal vytvoriť na Urban Markete oázu lásky, pokoja, oddychu ale i zábavy a akcie. Čaká vás pohodlné sedenie na druhom poschodí v blízkosti stánkov s jedlom, príjemná hudba, a možnosť odreagovať sa hrou na starých dobrých herných konzolách. Áno Sega, Nintendo, Super Mario, Sonic a návrat v čase do doby keď mal človek čas hrať sa. Bude aj súťaž o najlepšie skóre, možno aj nejaký turnaj. Pre pohybové talenty a tých čo neobsedia nebude opäť chýbať pingpong. Príďte sa odložiť, schovať, uvoľniť do Slowatchistanu. Jeho účinky sú vždy blahodarné. V tandeme s Jamesonom za chrbtom to bude silná hra.

Slowatch > SLowatCH, Watch slow, Slow watch, Slovač! A zbystri zmysly! Sú čistá sekta. Niečo ako Vesmírni ľudia. Klasici, maniaci i fanatici. „Slowatch je komunita, Slowatch je ulica, Slowatch je všetko, Slowatch sú bicykle, Slowatch sú foťáky, Slowatch je oblečnie, Slowatch sú koncerty, Slowatch sú výstavy, Slowatch bol na Grape, Slowatch bol a je na Urban Markete…“, proste Slowatch je to čo chalanov Martyho a Jola baví a všetko to čo majú radi.

www.slowatch.sk

Jameson > spája ľudí dohromady! Všetko sa začalo v roku 1780, kedy John Jameson kúpil liehovar v dublinskej Bow Street a začal vyrábať svoju neobvykle jemnú írsku whiskey. Vedel ju urobiť naozaj dobre. Oddane pokračujeme v tejto tradícii aj dnes a staráme sa o to, aby bola Jameson Irish Whiskey zakaždým tak skvelá, ako bola v deň, kedy John Jameson predal prvý súdok zo svojho podniku – teda trikrát destilovaná, dvakrát tak jemná a s dokonale vyváženou chuťou. Dneska Jameson Ambasador na Slovensku podporuje, nie len svojou prítomnosťou, nejedno zaujímavé podujatie.

www.jameson.sk

Chill-out bar TUTO feat. Excelent zone:
Excelent 11° > bol prvý krát uvarený v plzenskom pivovare Gambrinus v roku 2008 ako nové 11°  pivo plnej chuti. Jeho kvalita je garantovaná sládkami, a vychádza z dlhoročnej tradície pivovaru Gambrinus. Pri varení Excelentu sládkovia využívajú postup trojitého chmelenia Žateckým chmeľom. Majster „varny“ pridá poslednú dávku Žateckého chmeľu až po ukončení varenia – pri chladnutí mladiny. Vďaka tomu sa v Excelente uchovajú aromatické chmeľové látky, ktoré mu dodávajú špeciálnu „voňavú“ a sviežu chmeľovú arómu. Táto aróma dopĺňa plnú chuť Excelentu, ktorá sa získala pridaním karamelového sladu. Plzeňský sladmajster ho pripravuje vo vlastnej sladovni špeciálne pre pivo Excelent. Jedenástku sa varí poctivo. Inak by ho nemohli nazvať Excelent a za tým si stoja.

Všetko, čo človek tvorí, má význam iba vtedy, keď tvorí podľa seba a čo najlepšie. S týmto poznaním je pre Vás pripravované pivo Excelent. Opiera sa o dve jednoduché zásady. Po prvé – za pivo hovorí jeho kvalita a po druhé – je aktívnou súčasťou komunity. Za všetkým okolo Excelentu stoja ľudia. Či za samotným pivom, jeho dizajnom alebo komunikáciou. Ľudia, ktorí možno nie sú mediálne známi, ale tvoria kvalitu a stoja si za ňou. Excelent bol uvarený pre tých, ktorí sa neuspokoja so zabehnutými koľajami, danými zaužívanými normami. Pre tých, ktorí chcú alebo sú rozoznaní v dave a ocenení pre svoj nezávislý spôsob myslenia. Pretože rovnako ako títo ľudia robia veci a vyjadrujú sa tak ako cítia, aj Excelent sa zrodil, aby definoval svoju vlastnú cestu varenia piva. Excelent sa chce odlíšiť od bežných pivných značiek aj podporou a komunikáciou. Zásadou je, že nechce využívať jednosmernú komunikáciu, ale viesť so spotrebiteľmi dialóg. Chce byť nablízku spotrebiteľom a komunite, v ktorej žijú. Byť jej súčasťou. Dať ľuďom, pre ktorých sa toto pivo varí, priestor vyjadriť sa, nechať sa inšpirovať a inšpirovať ostatných.

www.excelent.sk

TUTO > si pre vás prichystalo kvalitné miešané a nemiešané drinky v spolupráci s Jameson Whiskey, Absolut Vodkou a Becherovkou. Horúcim hitom na zohriatie bude horúca Becherovka alebo Becherovka punč a nesmieme opomenúť ani klasiku Jameson Ginger and Lime. Jedinečné čapované pivo od plzeňského Gambrinusu – Excelent 11° a čerstvé TUTO limonády, osviežia počas nákupov každý smädný krk. Nebudú chýbať ani klasické TUTO dobroty od pani Celestíny.

V tejto spoločnej zóne sa budete môcť „vykvasiť“ do Tuli vakov, posedieť si  v „Excelentnom“ sedení, napapať sa, vypiť si, pozrieť a počúvať koncerty, pozhovárať sa s priateľmi alebo si len tak „chillovať“ a samozrejme vyblázniť sa v Slowatchistane ako za starých časov.

www.tuto.sk